Váš prohlížeč je zastaralý, některé funkce nemusí fungovat korektně. Novější si můžete stáhnout například zde.

Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem

PRODEJ RODINNÉHO DOMU

Základní info

číslo nabídky: D-210010

Obec: Dubnice

Katastrální území: Dubnice pod Ralskem

Popis: Nabízím k prodeji novostavbu bungalovu v lukrativní lokalitě v obci Dubnice u Stráže pod Ralskem. Přízemní rodinný dům bez podsklepení obdélníkového tvaru 14 x 10 m byl postavený v roce 2004 ze sendvičových panelů K-KONTROL se zateplenou fasádou a valbovou střechou ze sbíjených dřevěných vazníků. Od roku 2018 do 2020 se dům dostavěl do stávající podoby, jak interiéru, tak zahrady včetně zámkové dlažby, krytého stání a oplocení. V přízemí bungalovu je umístěna jedna bytová jednotka 140m2 o dispozici: zádveří, komora, WC, koupelna, pokoj, ložnice, pracovna, šatna, chodba, obývací pokoj s kuchyní. Půdu lze přestavět na obytné podkroví s plochou cca 100m2. Vytápění je lokální elektrické (el. přímotopy) a ohřev TUV je zajištěn el. bojlerem. Dům je napojen na vlastní vrtanou studnu a kanalizace je svedena do domovní ČOV.
Dům je obklopen velmi prostornou oplocenou zahradou, kterou lze geometricky oddělit a dle platného územního plánu obce Dubnice i zastavět rodinným domem. Celková plocha pozemku činí 4057m2.Zázemí pro dům tvoří kolna s kotcem pro psa, dále kryté stání pro zahradní techniku nebo čtyřkolku a také se zde nachází masivní kryté stání pro dvě osobní auta a především pergola s nadzemním bazénem navazující na obývací pokoj.
Jedná se o dobře udržovanou nemovitost s celoročním přístupem na asfaltovou komunikaci a výhledem na zříceninu hradu Ralsko. V Dubnici je obchod se smíšeným zbožím, základní a mateřská škola. Doprava do okolních obcí je zajištěna autobusy. Dojezdová vzdálenost do sousední Stráže pod Ralskem, kde je kompletní občanská vybavenost je cca 7 min. jízdy autem. Liberec a Zittau je vzdáleno cca 25 min. jízdy autem od domu. V okolí se nachází velké množství turistických tras a cyklostezek v lokalitě Hamerského jezera a vodní nádrže Stráž pod Ralskem, známé svou nabídkou vodních sportů.
Jelikož se nemovitost nachází v lukrativní lokalitě, tak je kromě trvalého bydlení, vhodná pro rodinnou rekreaci.
Rodinný dům je k dispozici nejdříve od listopadu 2021.

10 450 000 Kč


Podrobný popis:

Forma vlastnictví: osobní vlastnictví

Soc. zařízení: koupelna s vanou a sprch. koutem

Třída energetické náročnosti: C

Stav objektu: velmi dobrý

Plocha pozemku: 4057 m2

Zastavěná plocha: 140 m2

Typ budovy: samostatně stojící

Počet NP: 1

Voda: vlastní studna

Plyn: není

Elektro: 230V a 400V

Kanalizace: DČOV

Vytápění: lokální elekrické

Ohřev TUV: el. bojler

Makléř:

Karel Viktora

karel@realityviktora.cz

775 079 785


Mám zájem o tuto nemovitost   nebo Náhled tisku