REALITY VIKTORA

www.realityviktora.cz
info@realityviktora.cz
tel.: 775 079 785

Chalupa v Desné v Jizerských horách

PRODEJ REKREAČNÍHO OBJEKTU

číslo nabídky: R-160056

CENA: 5 000 000 Kč

Obec : Desná
Katastrální území : Desná III
Popis : Nabízím k prodeji samostatně stojící chalupu v žádané lokalitě Jizerských hor v obci Desná, část obce Desná III. Jedná se o částečně podsklepenou chalupu o vel. 2+1 s obytným podkrovím. K domu náleží udržovaná zahrada s okrasnými dřevinami. Dům je situován ve svažitém terénu (západní svah) s krásným výhledem na Tanvaldský Špičák s celoročním přístupem z hl. komunikace Tanvald - Harrachov. Svislé konstrukce jsou dřevěné sloupkové s oboustranným obitím prkny s tepelnou izolací na kamenné podezdívce. Za domem se nachází zděná přízemní garáž se skladem.
Dispozice: 1.P.P.: kotelna a sklad paliva; 1.N.P.: zádveří, chodba se schodištěm, koupelna, WC, obývací pokoj, kuchyň; Podkroví: chodba, ložnice s balkonem a 2x komory s manželskou postelí. Možno ubytovat až 7 osob. V blízkosti jsou lyžařské střediska: Tanvaldský Špičák, Černá Říčka, Rejdice, Harrachov.
Vhodné především pro rekreaci. Ihned k dispozici.


Podrobný popis:

Forma vlastnictví : osobní vlastnictví
Vytápění : ÚT na tuhá paliva + elektrokotel
Soc. zařízení : koupelna se sprch. koutem a WC
Stav objektu : velmi dobrý
Plocha pozemku : 1.724 m2
Zastavěná plocha : 73 m2
Typ budovy : samostatně stojící - dřevostavba
Počet NP : 1
Voda : vlastní studna
Plyn : není
Elektro : 230V a 400V
Kanalizace : žumpa
Vytápění : ÚT na tuhá paliva + elektrokotel
Ohřev TUV : el. bojler + el. průtokový ohřívač


 

Chalupa v Desné v Jizerských horách -


Chalupa v Desné v Jizerských horách -

Další fotografie

Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách - Chalupa v Desné v Jizerských horách -

Tisknout      Zavřít tiskový náhled