REALITY VIKTORA

www.realityviktora.cz
info@realityviktora.cz
tel.: 775 079 785

Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem

PRODEJ RODINNÉHO DOMU

číslo nabídky: D-210010

CENA: 10 450 000 Kč

Obec : Dubnice
Katastrální území : Dubnice pod Ralskem
Popis : Nabízím k prodeji novostavbu bungalovu v lukrativní lokalitě v obci Dubnice u Stráže pod Ralskem. Přízemní rodinný dům bez podsklepení obdélníkového tvaru 14 x 10 m byl postavený v roce 2004 ze sendvičových panelů K-KONTROL se zateplenou fasádou a valbovou střechou ze sbíjených dřevěných vazníků. Od roku 2018 do 2020 se dům dostavěl do stávající podoby, jak interiéru, tak zahrady včetně zámkové dlažby, krytého stání a oplocení. V přízemí bungalovu je umístěna jedna bytová jednotka 140m2 o dispozici: zádveří, komora, WC, koupelna, pokoj, ložnice, pracovna, šatna, chodba, obývací pokoj s kuchyní. Půdu lze přestavět na obytné podkroví s plochou cca 100m2. Vytápění je lokální elektrické (el. přímotopy) a ohřev TUV je zajištěn el. bojlerem. Dům je napojen na vlastní vrtanou studnu a kanalizace je svedena do domovní ČOV.
Dům je obklopen velmi prostornou oplocenou zahradou, kterou lze geometricky oddělit a dle platného územního plánu obce Dubnice i zastavět rodinným domem. Celková plocha pozemku činí 4057m2.Zázemí pro dům tvoří kolna s kotcem pro psa, dále kryté stání pro zahradní techniku nebo čtyřkolku a také se zde nachází masivní kryté stání pro dvě osobní auta a především pergola s nadzemním bazénem navazující na obývací pokoj.
Jedná se o dobře udržovanou nemovitost s celoročním přístupem na asfaltovou komunikaci a výhledem na zříceninu hradu Ralsko. V Dubnici je obchod se smíšeným zbožím, základní a mateřská škola. Doprava do okolních obcí je zajištěna autobusy. Dojezdová vzdálenost do sousední Stráže pod Ralskem, kde je kompletní občanská vybavenost je cca 7 min. jízdy autem. Liberec a Zittau je vzdáleno cca 25 min. jízdy autem od domu. V okolí se nachází velké množství turistických tras a cyklostezek v lokalitě Hamerského jezera a vodní nádrže Stráž pod Ralskem, známé svou nabídkou vodních sportů.
Jelikož se nemovitost nachází v lukrativní lokalitě, tak je kromě trvalého bydlení, vhodná pro rodinnou rekreaci.
Rodinný dům je k dispozici nejdříve od listopadu 2021.Podrobný popis:

Forma vlastnictví : osobní vlastnictví
Vytápění : lokální elekrické
Soc. zařízení : koupelna s vanou a sprch. koutem
Stav objektu : velmi dobrý
Plocha pozemku : 4057 m2
Zastavěná plocha : 140 m2
Typ budovy : samostatně stojící
Počet NP : 1
Voda : vlastní studna
Plyn : není
Elektro : 230V a 400V
Kanalizace : DČOV
Vytápění : lokální elekrické
Ohřev TUV : el. bojler


 

Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem -


Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem -

Další fotografie

Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem - Rodinný dům v Dubnici u Stráže pod Ralskem -

Tisknout      Zavřít tiskový náhled